System Events (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Created
ku: درووستکراوە
