System Events (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Created
lv: Izveidots
