System Events (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം
