System Events (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း
