System Events (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Expired
nl: Vervallen
