System Events (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Created
ru: Создано

en: Expired
ru: Истекшие

en: Time Interval
ru: Интервал времени
