System Events (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno
