System Events (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Expired
th: หมดอายุ
