System Events (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
