System Monitor (2.0.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: History
mn: Түүх

en: Path
mn: Зам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
