System Monitor (2.0.1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Go
sv: Gå till

en: Label
sv: Etikett

en: Icon
sv: Ikon

en: History
sv: Historik

en: Path
sv: Sökväg

en: Issue
sv: Avvikelse

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Error
sv: Fel

en: Roles
sv: Roller

en: Warning
sv: Varning

en: 1 year
sv: 1 år

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Pending
sv: Väntar på

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
