System Monitor (2.0.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
