System Monitor (2.0.2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: History
mr: इतिहास

en: Path
mr: रस्ता

en: Issues
mr: मुद्दे

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Error
mr: तृटी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Configuration
mr: संरूपण
