System Monitor (2.0.3) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Label
bs: Oznaka

en: History
bs: Istorija

en: Path
bs: Putanja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Roles
bs: Uloge

en: Apply
bs: Primjeni

en: 1 week
bs: 1 sedmica
