System Monitor (3.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
