System Tags (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Machine name
fr: Nom système
