System Tags (8.x-1.13) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Label
sk: Označenie

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Machine name
sk: Strojový názov
