System Tags (8.x-1.13) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
