System Tags (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Label
pl: Etykieta

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
