System Tags (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Page not found
sr: Страна није пронађена
