System Tags (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Page not found
ta: பக்கம் கிடைக்கவில்லை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
