System Tags (8.x-1.6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
