Taarikh (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Su
my: တနင်္ဂနွေ

en: We
my: ဗုဒ္ဒဟူး

en: Th
my: ကြာသပတေး

en: Fr
my: သောကြာ

en: Sa
my: စနေ

en: About
my: အကြောင်း
