Taarikh (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: About
sk: Informácie o

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.
