Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Mon
ku: دش

en: Tue
ku: سش

en: Wed
ku: چش

en: Thu
ku: پش

en: Sat
ku: شە

en: Sun
ku: یش

en: Su
ku: یش

en: Mo
ku: دش

en: Tu
ku: سش

en: We
ku: چش

en: Th
ku: پش

en: Fr
ku: هە

en: Sa
ku: شە

en: About
ku: دەربارە
