Taarikh (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: About
th: เกี่ยวกับ
