Taarikh (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк
