Taarikh (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pr

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: About
lt: Apie

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
lt: %field reikalinga data. Prašome įvesti data formatu - %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
lt: %field klaidinga data. Prašome įvesti data formatu - %format.
