Taarikh (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Fields
vi: Các trường

en: Mon
vi: T2

en: Tue
vi: T3

en: Wed
vi: T4

en: Thu
vi: T5

en: Sat
vi: T7

en: Sun
vi: CN

en: Su
vi: CN

en: Mo
vi: T2

en: Tu
vi: T3

en: We
vi: T4

en: Th
vi: T5

en: Fr
vi: T6

en: Sa
vi: T7

en: Algorithm
vi: Thuật toán

en: About
vi: Giới thiệu
