Taarikh (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Fields
hr: Polja

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Thu
hr: čet

en: Sat
hr: sub

en: Sun
hr: ned

en: Su
hr: ne

en: Mo
hr: po

en: Tu
hr: ut

en: We
hr: sr

en: Th
hr: če

en: Fr
hr: pe

en: Sa
hr: su

en: About
hr: Opis
