Taarikh (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Fields
lv: Lauki

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: Su
lv: Sv

en: Mo
lv: P

en: Tu
lv: O

en: We
lv: T

en: Th
lv: C

en: Fr
lv: P

en: Sa
lv: S

en: About
lv: Par
