Taarikh (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Date format
sv: Datumformat

en: Fields
sv: Fält

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Thu
sv: tors

en: Sat
sv: lör

en: Sun
sv: sön

en: Su
sv: sön

en: Mo
sv: mån

en: Tu
sv: tis

en: We
sv: ons

en: Th
sv: tor

en: Fr
sv: fre

en: Sa
sv: lör

en: Algorithm
sv: Algoritm

en: About
sv: Om

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
sv: Datumet %field är obligatoriskt. Var vänlig ange ett datum på format %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
sv: Datumet %field är ogiltigt. Var vänlig ange ett datum på formatet %format.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sv: Välj ett format för visning av datumet. Se till att ställa in ett lämpligt format för fältet. Det vill säga utelämna tid för ett fält som bara har ett datum.
