Taarikh (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Fields
az: Sahələr

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: About
az: Haqqında

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
az: Tarixi göstərmək üçün format seçin. Sahəyə uyğun format təyin etdiyinizə əmin olun, yəni yalnız tarixi olan sahə üçün vaxtı buraxın.
