Taarikh (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Fields
el: Πεδία

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: Su
el: Κυ

en: Mo
el: Δε

en: Tu
el: Τρ

en: We
el: Τε

en: Th
el: Πε

en: Fr
el: Πα

en: Sa
el: Σα

en: About
el: Περί

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
el: Το πεδίο %field ημερομηνίας είναι απαραίτητο. Εισάγετε μια ημερομηνία με τη μορφή %format.

en: The %field date is invalid. Please enter a date in the format %format.
el: Το πεδίο %field ημερομηνίας δεν είναι έγκυρο. Εισάγετε μια ημερομηνία με τη μορφή %format.

en: Format: @display
el: Μορφότυπος: @display
