Taarikh (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Mon
gu: સોમ

en: Tue
gu: મંગળ

en: Wed
gu: બુધ

en: Thu
gu: ગુરુ

en: Sat
gu: શનિ

en: Sun
gu: રવિ

en: About
gu: વિશે
