Taarikh (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Fields
ka: ველები

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: Su
ka: კვი

en: Mo
ka: ორშ

en: Tu
ka: სამ

en: We
ka: ოთხ

en: Th
ka: ხუთ

en: Fr
ka: პარ

en: Sa
ka: შაბ
