Taarikh (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Muharram
ur: محرّم

en: Safar
ur: صفر

en: Rajab
ur: رجب

en: Ramadan
ur: رمضان

en: Shawwal
ur: شوال
