Tab Manager (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Other
ar: آخر

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: About
ar: حول

en: hide
ar: إخفاء
