Tab Manager (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Other
cs: Jiné

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: hide
cs: skrýt
