Tab Manager (1.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Tab
fr: Onglet

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: hide
fr: masquer
