Tab Manager (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Other
id: Lainnya

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang
