Tab Manager (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
