Tab Manager (1.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Id
nl: ID

en: Other
nl: Andere

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: hide
nl: verbergen
