Tab Manager (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Tab
sv: Tabb

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: hide
sv: göm
