Tab Manager (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: hide
vi: ẩn
