Tab Manager (1.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tabs
am: ትሮች
