Tab Manager (1.0.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Tab
da: Fane

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: hide
da: gem
