Tab Manager (1.0.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: About
el: Περί
