Tab Manager (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Other
pa: ਹੋਰ
