Tab Manager (1.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
